Bing. Złota księga bajek.


Bing. Złota księga bajek to świetna propozycja dla najmłodszych. Wasze dzieci poznają w niej najnowsze przygody małego króliczka i jego przyjaciół.


Jeśli wasze dzieciaczki zapoznały się już wcześniej z odcinkami znanego i lubianego serialu telewizyjnego to myślę, że taka książka będzie dla nich doskonałym prezentem. A tym którzy słyszą o Bingu po raz pierwszy powiem jedno, POLECAM.

 

My z Bingiem zapoznaliśmy się już jakiś czas temu oglądając jego przygody na YT, bajka bardzo córci przypadła do gustu i mnie również. Cenię ją za to, że jest po prostu normalna, jeśli rozumiecie o co mi chodzi. ;-P Dlatego bardzo się cieszę, że powstała książka na jej podstawie, bo szczerze mówiąc wolę spędzić czas z córcią czytając niż wlepiając oczy w ekran telewizora.


Książka została wydana w miękkiej oprawie, co dla niektórych może być minusem, nam to zbytnio nie przeszkadza. Dużym natomiast jej plusem jest to, że historie w niej zawarte są pisane prostymi zdaniami, dzięki czemu wasze dziecko bez problemu zrozumie ich przesłanie, a piękne i kolorowe ilustracje przykują jego uwagę. 

 

W książce znajduje się 13 ciekawych historyjek o przygodach Binga i jego przyjaciół. Odkryjcie wspólnie z dzieckiem tajemnice przyrody, zrobicie bańki mydlane, stworzycie włochate wydmuszki oraz przekonacie się, że przyjaźń... to wielka rzecz ;-)

 

No to co, jesteście gotowi na mile spędzony czas z dzieckiem, z dobrą książką i na przeżycie wraz z nim małych i wielkich przygód?Jeśli udało się Wam zobaczyć ten post, zostawcie po sobie ślad w komentarzu lub na facebooku, będzie mi niezmiernie miło. 😘
Bądź na bieżąco i polub stronę na facebooku. ;-)
O tutaj 👇

Copyright © 2014 Dżastina - szczęśliwa mama , Blogger